Zum Inhalt springen

Kierownik Robót

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole/Wrocław

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracami prowadzonymi na placu budowy
  • Rozliczenia obmiarowe robót podwykonawców
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Uczestnictwo w procedurach odbiorowych
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia zawodowego
  • Uprawnienia wykonawcze w branży konstrukcyjnej bez ograniczeń
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych
  • Znajomość programu MS Office
  • Kluczowe kompetencje:
    • Myślenie analityczne i dążenie do rezultatów
    • Zaangażowanie i sumienność
    • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Budowa CH Solaris, Opole

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl . Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.