Zum Inhalt springen

Stażysta w Dziale Ekonomicznym

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wspieranie zespołu w bieżących obowiązkach
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Kontrola formalno-rachunkowa faktur oraz ich dekretacja w systemie SAP

Wymagania:

  • Student lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i wykonywania czynności pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Kluczowe kompetencje:
    • zaangażowanie, dokładność
    • komunikatywność
    • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o płatny staż na okres 6 miesięcy
  • Zdobycie cennego doświadczenia w branży budowlanej
  • Wsparcie ze strony Opiekuna stażu
  • Miejsce odbywania stażu: Baza Techniczna – Warszawa Wólczyńska

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl . Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.