Zum Inhalt springen

Projektant drogowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • Wykonywanie opracowań i koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Wykonywanie obliczeń modelowych i samego modelowania w systemie Bentley, Power Civil
  • Współpraca z innymi biurami projektowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 4 lata doświadczenia w branży
  • Preferowane posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania branżowego: MicroStation ( PowerCivil )
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Mile widziana znajomość oprogramowania BIM
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Warszawa

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora Twoich danych osobowych, zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z  siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl . Powyższe cofniecie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.