Zum Inhalt springen

Specjalista ds. kalkulacji (Kraków)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Przygotowanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji przetargowej
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów robót budowlanych
  • Przygotowanie kalkulacji ofertowej na podstawie dokumentacji i przedmiarów robót
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców
  • Weryfikacja poprawności ofert oraz sporządzanie zestawień

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w specjalności budowlanej/mechanicznej/sanitarnej/elektrycznej
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży budowlanej/mechanicznej/sanitarnej/elektrycznej
  • Znajomość programów środowiska CAD
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych
  • Znajomość zasad przedmiarowania i kosztorysowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Kraków

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl. Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.