Zum Inhalt springen

Specjalista ds. Ofertowania (Gdańsk)

PORR S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Kolejowego, Kubaturowego Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. ofertowania

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i przetargowej
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja poprawności otrzymanych ofert
  • Sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej i ich weryfikacja
  • Tworzenie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza
  • Uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie wyceny ofertowej
  • Budowanie bazy danych rynku (konkurencja, ceny, podwykonawcy)
  • Monitorowanie bieżących przetargów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane w zakresie budownictwa morskiego lub wodnego
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przedmiarów i wycen robót budowalnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCAD, Norma Pro
  • Mile widziana znajomość programu MS Project
  • Umiejętności analityczne i współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Gdańsk

Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora Twoich danych osobowych, zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z  siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl. Powyższe cofniecie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.