Skip to content

CSR

Inteligentne budowanie znaczy odpowiedzialność.

Jako międzynarodowa firma budowlana budujemy na pokolenia i kształtujemy otoczenie – wspólnie z ludźmi i dla nich. Działanie skierowane ku przyszłości stanowi istotną część naszej odpowiedzialności społecznej i jednocześnie fundament naszego sukcesu. Szacunek, zachowanie i tworzenie wartości – na tych trzech filarach bazuje u nas w PORR CSR -społeczna odpowiedzialność biznesu.

Nachhaltigkeitsbericht 2019
365 Responsibility
Zum Bericht

   

Szacunek dla wartości.

Sukces PORR to w dużej mierze efekt pracy ponad 20.000 tysięcy jego pracowników. PORR działa jako uczciwy oraz partnerski pracodawca, stawiając przy tym na różnorodność poprzez wspieranie i implementowanie potencjału każdej z zatrudnionych osób. 

Zachowanie wartości.

Odpowiedzialne obchodzenie się z zasobami naturalnymi stanowi w PORR drugi filar CSR. Firma jednoznacznie uznaje potrzebę ochrony środowiska i intensywnie stawia na badania i rozwój na rzecz ochrony klimatu.

Tworzenie wartości.

Tworzenie wartości jest podstawą każdego przedsięwzięcia ekonomicznego w ramach Grupy PORR. Przy tym Firma pozostaje w stałym dialogu ze swoimi udziałowcami i ma na uwadze długofalowy wzrost wartości przedsiębiorstwa. Taka strategia charakteryzuje trwały sukces PORR od 150 lat.

Raporty Zrównoważonego Rozwoju.