Skip to content

Diversity

Stawiamy na przyszłość równych szans i różnorodności.

Ciągłe zmiany i wyzwania ze strony świata pracy wymagają nowoczesnej i skierowanej ku przyszłości kultury przedsiębiorstwa. Aby Grupa PORR na długo pozostała atrakcyjnym pracodawcą powołaliśmy do życia inicjatywę pod nazwą PORR Diversity. Naszym celem jest zapewnienie równości szans ponad hierarchiami i krajami i jeszcze silniejsze wykorzystywanie różnorodności naszych Koleżanek i Kolegów z Grupy, z ponad 70 narodowości.

     

Od idei do konkretnej inicjatywy.

Temat Diversity był już od miesięcy na naszej nieoficjalnej agendzie. W czwartym kwartale 2015 roku padł wreszcie wystrzał startowy dla pierwszej części projektu, czyli inicjatywy PORR Diversity: Work&Life@PORR
  
Opracowywanie podstaw obejmowało dwa zakresy: z jednej strony warsztaty z pracownikami z różnych działów przedsiębiorstwa. Należało zidentyfikować tematy uznawane za istotne w odniesieniu do Work&Life. Z drugiej strony, przeprowadziliśmy analizę benchmarkową, aby uczyć się na bazie przykładowych inicjatyw. Wyniki wpływały na kształt naszej koncepcji inicjatywy Diversity.