Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Dbanie o utrzymanie porządku w budynku i terenie przyległym
  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji
  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynkach

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • Umiejętności techniczne, remontowo-budowlane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i punktualność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wólczyńska 237

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem cv@porr.pl. Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.