Skip to content
Informacja Prasowa

Finalizacja sprzedaży udziałów w STAL-SERVICE

Warszawa, 30.10.2020 – PORR S.A. zawarł ostateczną umowę sprzedaży 100% udziałów STAL-SERVICE Sp. z o.o. (w tym 80% PORR i 20% Modzelewski & Rodek) na rzecz CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o. Finalizację umowy poprzedziło wydanie przez UOKiK wymaganej zgody.

190601 Widok Towers

© PORR

Spółka STAL-SERVICE rozpoczęła działalność w 1998 roku w zakresie produkcji zbrojeń budowlanych i przetwórstwa stali zbrojeniowej. Był to pierwszy w tym czasie specjalistyczny zakład produkcyjny w Polsce wytwarzający miesięcznie ok. 1 500 ton zbrojeń. Przez 22 lata działalności spółka zrealizowała takie projekty jak między innymi Hotel InterContinental, Warsaw Financial Center, Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Arkady Wrocławskie we Wrocławiu. 

Obecnie STAL-SERVICE należy do liderów w branży, a zdolności produkcyjne spółki stale rosną dzięki nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym liniom produkcyjnym i wysokiej wydajności pracy. Zakład produkcyjny STAL-SERVICE wytwarza ok. 90.000 ton zbrojeń budowlanych i 10.000 ton sprefabrykowanych elementów przestrzennych, dostarczanych na rynki krajowe i zagraniczne (m.in. Szwecja, Republika Czeska, Norwegia).  

CELSA Huta Ostrowiec jest producentem długich i kutych wyrobów stalowych. Należy do Grupy CELSA, największego hiszpańskiego producenta stali. 

Media

Tu znajdziesz wszelkie materiały dotyczące tej informacji prasowej. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Ci na nie odpowiemy.

Contact
Milena IovevaCompany Spokesperson