Skip to content

Ludzie w PORR


Od niemal 30 lat PORR w Polsce czynnie kształtuje wizerunek miast i metropolii, dróg i linii kolejowych.
Nasi pracownicy, których duch zespołowy i doświadczenie stanowi jeden z najwięk­szych atutów PORR, dążą do jednego celu: chcemy wspólnie łączyć ludzi dzięki inteligentnemu budowaniu! Takie podejście pozwoliło nam utrzymać pozycję w trudnych czasach obfitujących w wyzwania i zbliżyć się do naszego celu - nie chcemy być najwięksi, chcemy być najlepsi. Budujemy najlepiej.

W PORR przekazujemy nasze wysokie wy­mogi dotyczące jakości, technologii i wydajności każdej osobie zaangażowanej w projekt - zarówno na etapie budowania, jak i korzystania. Ostatecznie budujemy przecież z ludźmi i dla ludzi.

Duch zespołowy oraz podejście partnerskie stanowią istotną część naszej tożsamości. W firmie staramy się być nie tylko współpracownikami, ale też kolegami.

PORR po godzinach.

Nasze służbowe sprawy są ważne, ale zawsze staramy sie znaleźć miejsce na rozwijanie pasji i dobrą zabawę. Lubimy spędzać wspólnie czas nie tylko w pracy. Wydarzenia sportowe i imprezy okolicznościowe, które organizujemy dla naszych ludzi, pomagają w budowaniu naszych relacji i wzmacnianiu ducha zespołowego.

Zapraszamy do zespołu.