Skip to content

Procurement

Dla dostawców

Grupa PORR współpracuje z podwykonawcami oraz korzysta z materiałów i usług o łącznej wartości kilku miliardów euro rocznie. Wspólnym celem jest realizacja procesów zakupowych o najlepszej jakości oraz po najniższej cenie z zachowaniem zasad PORR dotyczących etyki, społeczeństwa i środowiska. W Polsce za zakupy odpowiada centralne Biuro Zakupów w porozumieniu z budowami.

Przeczytaj więcej na temat koncernowych zasad na stronie PORR Group.

Celem funkcjonowania Biura Zakupów jest kreowanie wartości dodanej dla Spółki PORR S.A. i jej klientów poprzez realizowanie polityki przedsiębiorstwa, w szczególności strategiczne zarządzanie kosztami i ryzykiem biznesowym na podstawie eksperckiej wiedzy zakupowej oraz świadomego kształtowania relacji handlowych z kontrahentami.

Zakupy w PORR S.A.

Biuro Zakupów jest jednostką centralną, która obsługuje wszystkie obszary biznesowe- Infrastrukturę, Kolej, Przemysł oraz Kubaturę. Biuro Zakupów koordynuje procesy zakupowe i współpracuje z Grupą Kapitałową PORR w Polsce oraz konsorcjantami.

Twój kontakt z Biurem Zakupów PORR S.A.

Kupcy Wiodący

Informacje & kontakty

Kupcy Wiodący odpowiadający za zakup w koordynowanych kategoriach zakupowych.

Dorota Jozenas Kruszywa i asfalty
Jan Szczubiał Łożyska, dylatacje, sprężanie, izolacje, bariery, wzmocnienie podłoża
Łukasz Banaszkiewicz Liniowe roboty branżowe (Infrastruktura i Przemysł), betony, spoiwa, prefabrykaty betonowe
Agnieszka Zając Roboty ziemne drogowe i mostowe, robocizna (Infrastruktura, Przemysł)
Joanna Sawicka Prace fasadowe - elewacje, stolarka okienna
Iza Malarecka Windy i stolarka drzwiowa
Robert Klimczak Stal zbrojeniowa, konstrukcje stalowe, szalunki, rusztowania, sklejka i tarcica
Jacek Radomski Materiały i usługi związane z budownictwem kolejowym

Kupcy Regionalni

Informacje & kontakty

Kupcy Regionalni odpowiadający za zakupy na projektach we współpracy z budową i Kupcami Wiodącymi.

Region Centralny

Warszawa

Kubatura - Aneta Jach-Kołaczew, aneta.jach-kolaczew@porr.pl

Infrastruktura, Przemysł - Marek Chojnowski, marek.chojnowski@porr.pl

Infrastruktura, Kubatura, Kolej - Katarzyna Francuz, katarzyna.francuz@porr.pl

Kolej - Arkadiusz Stawiarski, arkadiusz.stawiarski@porr.pl​​​​​​​

 

Region Północ

Gdańsk

Infrastruktura, Kubatura - Jacek Młodzianowski, jacek.mlodzianowski@porr.pl

Infrastruktura - Weronika Jatkowska, weronika.jatkowska@porr.pl

Kubatura - Kamila Labak, kamila.labak@porr.pl

Kubatura - Zofia Szczypińska, zofia.szczypinska@porr.pl


Świnoujście

Budownictwo Przemysłowe - Maciej Bednarczyk, maciej.bednarczyk@porr.pl

Budownictwo Przemysłowe - Roger Gołombek, roger.golombek@porr.pl 


Szczecin

Budownictwo Przemysłowe - Mateusz Ofiarski, mateusz.ofiarski@porr.pl

Region Zachód

Poznań

Kubatura - Danuta Kałużna, danuta.kaluzna@porr.pl

Kubatura - Agnieszka Zielińska, agnieszka.zielinska@porr.pl

Kubatura - Dawid Borkowski, dawid.borkowski@porr.pl


Wrocław

Kubatura - Agata Zasada, agata.zasada@porr.pl

Kubatura - Małgorzata Brezdeń, malgorzata.brezden@porr.pl              

Kubatura - Daria Narovlianska, daria.narovlianska@porr.pl

Kubatura - Kamila Hajłasz, kamila.hajlasz@porr.pl

Kubatura - Piotr Grodzki, piotr.grodzki@porr.pl 

 

Region Południe

Kraków

Kubatura, kolej - Michał Duło, michal.dulo@porr.pl

Kubatura - Agnieszka Zużałek, agnieszka.zuzalek@porr.pl


Zabrze

Kolej - Ewa Choińska- Żabińska, ewa.zabinska@porr.pl

Infrastruktura - Michał Muszyński, michal.muszynski@porr.pl

Zakupy Indirect

Kupiec Indirect odpowiada za zakupy niebudowlane.

Magdalena Mroczkowska Zakupy Indirect